FOLKDRÄKT, Södra Möre, 1900-tal.

539377. FOLKDRÄKT, Södra Möre, 1900-tal.

Storlek 40

Skor och smycken medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 40

Skor och smycken medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 9 146