GLASSERVIS, 23 delar, Reijmyre, 1900-tal.

539279. GLASSERVIS, 23 delar, Reijmyre, 1900-tal.

12 konjakskupor, 10 whiskyglas och 1 karaff. Glasens höjd ca 7-11. Karaffens höjd 19 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 370