DIVERSE, bl.a. leksaker och tobakiana, 1900-tal.

53927. DIVERSE, bl.a. leksaker och tobakiana, 1900-tal.

Docka, 1900-talets första hälft, längd ca 42 cm.
Tändstickaskar och pipor.
Plastfigur, Levis reklam.
Leksaksbil mm.

Bruksslitage. Docka, plastfigur, bil med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tändstickaskar och pipor.
Plastfigur, Levis reklam.
Leksaksbil mm.

Antal besök: 744