KUNDVAGN, barnmodell, 1900-talets andra hälft.

539254. KUNDVAGN, barnmodell, 1900-talets andra hälft.

Metall. Längd ca 50 cm, bredd 31 cm, höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 505