ELASTOLIN, ca 30 st, Cowboys och indianer. Även Lineol, Leyla, Plastinol och Tipple-Topple.

539222. ELASTOLIN, ca 30 st, Cowboys och indianer. Även Lineol, Leyla, Plastinol och Tipple-Topple.

Tillkommer byggnad SHERIFF. Allt i 7 cm serien.

Blandat skick. Från slitage och skador till mycket bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 431