OSTINDISKA FÖREMÅL, 10 delar, metall och keramik, 1900-tal.

53921. OSTINDISKA FÖREMÅL, 10 delar, metall och keramik, 1900-tal.

Lockurna, blåvit dekor, höjd ca 24 cm
Figurin, häst, höjd ca 23 cm, mm.

Bruksslitage. Lagning på fat. Bucklor på cloissonefatet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 493