EKMÖBLEMANG, 3 delar, skänkskåp samt bokhylla med vitrinskåp, ek/furu, ekfaner, jugend, 1900-tal.
539177. EKMÖBLEMANG, 3 delar, skänkskåp samt bokhylla med vitrinskåp, ek/furu, ekfaner, jugend, 1900-tal.
Skänkskåp med vitrinöverdel, fasettslipat glas.
Längd 130 cm, djup 54,5 cm, höjd 101 cm nedre del + 97 cm överdel.
Bokhylla med 2 st hyllplan (lösa) med vitrinskåp, Längd 74 cm, djup 34 cm, höjd 153 cm.