LISA LARSON. VAS, "Thalia", stengods, design Lisa Larson, Gustavsberg.

539111. LISA LARSON. VAS, "Thalia", stengods, design Lisa Larson, Gustavsberg.

Höjd 25,5 cm.

Nagg i botten ca 7 mm samt ett övermålat nagg ca 14mm x 8 mm, (fotograferat).bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25,5 cm.

Lisa Larson (1931–2024)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 7 547