SUPKOPPAR, 6 st, silver, Befa, 1971. Total vikt ca 201 g.

539069. SUPKOPPAR, 6 st, silver, Befa, 1971. Total vikt ca 201 g.

Invändigt förgyllda. Uppsvängda hänklar. Höjd inklusive hänkel ca 6 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 275