Höjd ca 101 cm, sitthöjd ca 42 cm.
Pallhöjd ca 38 cm, 36 x 50 cm.
Fåtölj och pall i skinn.
Bruksslitage, smärre skador.
Fåtölj och pall i skinn.
Bruksslitage, smärre skador.