BESMAN för skålpund, 7 st, 1800-talets första hälft.

539029. BESMAN för skålpund, 7 st, 1800-talets första hälft.

Daterade 1805 - 1847.
Längd ca. 44 - 79 cm.

Bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterade 1805 - 1847.
Längd ca. 44 - 79 cm.

Bruks- och åldersslitage.

Antal besök: 1 328