ÖRHÄNGEN, ett par, tenn, Jörgen Jensen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

539018. ÖRHÄNGEN, ett par, tenn, Jörgen Jensen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Örhängen med bas av tenn samt dekor av lila sten i glas
Höjd 2,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 2,2 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 739