MATSALSGRUPP, 5 delar, Carl Larsson 1900-talets andra hälft.

538979. MATSALSGRUPP, 5 delar, Carl Larsson 1900-talets andra hälft.

Bestående av bord diameter 110 cm, stolar 4 st samt 2 inläggsskivor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 550