VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft.

538962. VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft.

Blyinfattade glaspartier i olika färger. Höjd ca 28 cm.

Ny eldragning krävs. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 362