TERRIN, porslin, Rosenthal, "Josephine" Tyskland.

538898. TERRIN, porslin, Rosenthal, "Josephine" Tyskland.

Terrin med lock, tryckt dekor av rosor samt förgyllda detaljer.
Höjd 29 cm, längd 36,5 cm.
Märkt Rosenthal Selb-Bavaria Josephine Göteborg Import.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm, längd 36,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 3 081