SKYLTDOCKOR, torso, 3 st, 2000-tal.

538872. SKYLTDOCKOR, torso, 3 st, 2000-tal.

Justerbar höjd 141-175 cm
Konkursboet efter AMAZEE Gamleby.

Bruksslitage, en träknopp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Justerbar höjd 141-175 cm

Antal besök: 493