GOLVVAS, glas, möjligen Arthur Percy Gullakruf.

53884. GOLVVAS, glas, möjligen Arthur Percy Gullakruf.

Höjd ca 97 cm.

Smärre slitage, repor, ett mindre nagg vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 97 cm.

Antal besök: 1 605