BERTIL FRIDHAGEN. MATSALSGRUPP, 6 delar, Bodafors, 1900-talets andra hälft.

538815. BERTIL FRIDHAGEN. MATSALSGRUPP, 6 delar, Bodafors, 1900-talets andra hälft.

4 st stolar brännmärkta Bodafors Design B Fridhagen Made in Sweden. Höjd 98 cm.
1 st matsalsbord utdragbart. Längd 145 cm, bredd 88 cm, höjd 73 cm.
1 st iläggsskiva. 50 x 88 cm.

Repor, hack, fläckar, bruksslitage.
Torkad stoppning i stolarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st iläggsskiva. 50 x 88 cm.

Torkad stoppning i stolarna.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 948