SALONGSGRUPP, 8 delar, empirestil, 1900-tal.

538718. SALONGSGRUPP, 8 delar, empirestil, 1900-tal.

Mahogny och intarsia, bestående av soffa, 2 st fåtöljer, bord samt 4 st stolar.

Bruksslitage, fläck på soffan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 775