TAKLAMPA, VÄGGLAMPA, Orrefors, design Carl Fagerlund, 1900-tal.

53869. TAKLAMPA, VÄGGLAMPA, Orrefors, design Carl Fagerlund, 1900-tal.

Diameter 38 resp. 28.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 38 resp. 28.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 6 342