FRISÖRSTOL, Domkraft AB NIKE, Eskilstuna.

538653. FRISÖRSTOL, Domkraft AB NIKE, Eskilstuna.

Konstläder med stomme av målad metall, ställbar.

Omfattande slitage samt klädselskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 096