TAKLAMPA, glas, Gino Vistosi, Murano, 1960-tal.

538581. TAKLAMPA, glas, Gino Vistosi, Murano, 1960-tal.

Diameter ca 42, höjd ca 33 cm.

Bruksslitage. Upphäng saknar en gummifattning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 098