FIOL, 1900-tal.

FIOL, 1900-tal.
538561. FIOL, 1900-tal.

I fodral med präglat skinn. Med stråke samt tillbehör såsom strängar och tagel till stråken. Längd ca 60 cm.

Ej funktionstestad. Två strängar saknas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
538561. FIOL, 1900-tal.

Antal besök: 883