BERTIL LINDH. Tjäder, olja på duk, signerad B Lindh.

538545. BERTIL LINDH. Tjäder, olja på duk, signerad B Lindh.

Mått 32 x 25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 32 x 25 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 319