COLLIER, odlade pärlor med silverlås.

538524. COLLIER, odlade pärlor med silverlås.

Collier, odlade pärlor av ojämna former och med ojämna ytor, låses med silverlås.
Längd 72 cm.
Silverlås, stämplad kattfot, S.

Bruksskick. Ojämna pärlor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 72 cm.

Bruksskick. Ojämna pärlor.

Antal besök: 553