MATSALSSKÅP, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors.

538518. MATSALSSKÅP, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors.

Ek. Tudelat. Överdel med ett dörrpar samt bakomliggande hyllplan. Underdel med två lådor samt bakomliggande hyllplan. Märkt med brännstämpel. Längd 101. Bredd 40. Höjd 186 cm.

Slitage. Repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 449