BOKHYLLA, valnöt, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1964.

538459. BOKHYLLA, valnöt, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1964.

Brännstämplad, längd 130, bredd 40, höjd 187 cm.

Smärre repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 597