BORDSLAMPA, glas, Bergboms, 1900-talets andra hälft.

538420. BORDSLAMPA, glas, Bergboms, 1900-talets andra hälft.

Dekor av teak. Märkt med etikett. Total höjd inklusive skärm ca 68 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 391