HELGE RUGLAND RUGSTORPARN. FIGURGRUPP, snidat trä, signerad HR, 1900-tal.

538397. HELGE RUGLAND RUGSTORPARN. FIGURGRUPP, snidat trä, signerad HR, 1900-tal.

Längd 60 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 4 497