SALONGSBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

538328. SALONGSBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Dekor med kannelyr och fleuroner. Oval form. Kopplat underrede. Delvis förgyllt och patinerat.
Längd 73 cm, bredd 54 cm, höjd 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 439