OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, landskap med kvinna, 1800-tal.

538257. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, landskap med kvinna, 1800-tal.

25 x 34,5 cm.

Krackelering samt mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 34,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 366