EINAR WALLQUIST. Vinterlandskap. Akvarell, signerad och daterad 70.

538215. EINAR WALLQUIST. Vinterlandskap. Akvarell, signerad och daterad 70.

Motivets mått 22 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått 22 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 681