1 terrin, längd ca 31 cm
13 tallrikar, diameter 26,5 cm
5 djupa tallrikar, diameter 23 cm
2 skålar, diameter 21 - 25 cm
2 ströare, salt & peppar, höjd 10 cm
13 assietter, diameter 21 cm.
Varierande slitage. Delar med nagg: Ca 4 delar med nagg. 2 kaffefat medföljer.
1 terrin, längd ca 31 cm
2 skålar, diameter 21 - 25 cm
13 assietter, diameter 21 cm.