BOKHYLLA, ek, Bra Bohag, Borge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1900-tal.

537918. BOKHYLLA, ek, Bra Bohag, Borge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1900-tal.

Längd 135 cm
Bredd 46 cm
Höjd 183 cm.

Bruksslitage. Fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 135 cm
Bredd 46 cm
Höjd 183 cm.

Bruksslitage. Fanérskador.

Antal besök: 1 012