SAMLING FRIMÄRKEN, Sverige.

SAMLING FRIMÄRKEN, Sverige.
537912. SAMLING FRIMÄRKEN, Sverige.

Frimärksmarkulatur 1950/60-tal.
7 kartonger samt 1 blandad utländska.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 456