TAKLAMPOR, ett par, Ståks Armaturer AB, 1900-talets andra hälft.

537893. TAKLAMPOR, ett par, Ståks Armaturer AB, 1900-talets andra hälft.

Glas och metall. Höjd 22, diameter 24 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 738