SVEN LINDEROTH. Man med röd mössa, olja på duk, sign och daterad 1884.

537889. SVEN LINDEROTH. Man med röd mössa, olja på duk, sign och daterad 1884.

55x45 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

55x45 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 950