KARBIDLAMPOR, 2 st. Sun och Phänomen, 1900-talets första hälft.

537881. KARBIDLAMPOR, 2 st. Sun och Phänomen, 1900-talets första hälft.

Sun, höjd 18
Phänomen, höjd 17,5 cm.

Smärre slitage samt bucklor och mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sun, höjd 18
Phänomen, höjd 17,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 582