PARTI SILVERSKEDAR, 25 delar, teskedar mm, vikt 218 gram.

537824. PARTI SILVERSKEDAR, 25 delar, teskedar mm, vikt 218 gram.

6 st teskedar, längd 10 cm. Stämplade GEWE, M, Kattfot, S, U8.
12 st teskedar, längd 10 cm. Stämplad 830 S. Möjligen Magnus Aase Norge.
5 st teskedar, längd 10 cm. Dekor av blommor. Stämplad GEWE, M, Kattfot, S, olika årsstämplar.
Sked, längd 14 cm. Stämplad Tretorn EC.
Sked med genombruten dekor. Längd 13 cm. Stämplad 830S, LO, NM, nr128.

Total vikt 218 gram.

Bruksskick.
Olika modeller. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 218 gram.

Bruksskick.
Olika modeller. Gravyr.

Antal besök: 2 280