OBJEKT, glas, signerad Helene Krantz, Expo, Orrefors 2002.

53777. OBJEKT, glas, signerad Helene Krantz, Expo, Orrefors 2002.

Höjd 12 cm.

Smäre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Smäre slitage.

Antal besök: 1 438