FÅTÖLJ, Modell 2227, Børge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, Danmark, 1900-talets andra hälft.

53760. FÅTÖLJ, Modell 2227, Børge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Ek.

Dynor saknas, brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.

Dynor saknas, brukslitage.

Antal besök: 8 347