PARTI VIKTER, järn och mässing, England, Frankrike och Tyskland, 1900-tal.

537608. PARTI VIKTER, järn och mässing, England, Frankrike och Tyskland, 1900-tal.

6 st etuier/brickor.

Längsta längd (etui) 14,5 cm.

Bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st etuier/brickor.

Längsta längd (etui) 14,5 cm.

Bruks- och åldersslitage.

Antal besök: 545