Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
PER-OLOF NORD. Figurstudie. Olja på duk. Signerad Nord.
53757. PER-OLOF NORD. Figurstudie. Olja på duk. Signerad Nord.
57x49 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
57x49 cm.
Garpenhus Auktioner
2 574