KARMSTOL, TIDIGT 1900-tal.

KARMSTOL, TIDIGT 1900-tal.
537567. KARMSTOL, TIDIGT 1900-tal.

Senbarockstil, lackarbete, målad dekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 376