TEXTIL, 1900-talets andra hälft. 260x135 cm.

53751. TEXTIL, 1900-talets andra hälft. 260x135 cm.

Lin. Dekor av växter och blommor.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 216