KÖKSSOFFA, furu, Sverige 1900-tal.

537488. KÖKSSOFFA, furu, Sverige 1900-tal.

Kökssoffa i furu med förvaringsutrymme under sitsen
Längd 185 cm
Djup 52 cm
Höjd 80 cm.

Bruksslitage och klädsel med kraftig slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 185 cm
Djup 52 cm
Höjd 80 cm.

Antal besök: 961