OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skridskoåkare, möjligen Nederländerna. Olja på pannå, signerad Howen.

537400. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skridskoåkare, möjligen Nederländerna. Olja på pannå, signerad Howen.

22,5 x 28,5 cm.

Enstaka smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 28,5 cm.

Enstaka smärre märken.

Antal besök: 610