BORDSLAMPA, zink, 1800/1900-tal.

53736. BORDSLAMPA, zink, 1800/1900-tal.

Dekor av kineserier. Total höjd enligt bild ca 62 cm.

Fotogenlampa omgjord till el. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 671