HERRGÅRDSUR, nyrenässans, Gustav Becker, 1800/1900-tal.

537326. HERRGÅRDSUR, nyrenässans, Gustav Becker, 1800/1900-tal.

Höjd ca 100, bredd 40 cm.

Tickar vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Skador, lister behöver limmas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 100, bredd 40 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 435