GERHARD ALBE. Skärgårdsmotiv med segelbåtar, etsningar, 10 st, signerade samt numrerade 57/75.

537215. GERHARD ALBE. Skärgårdsmotiv med segelbåtar, etsningar, 10 st, signerade samt numrerade 57/75.

Mått ca 39 x 47 cm. (7)
Mått ca 47 x 39 cm. (3).

Gulnade, fläckar.
Ej inramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 39 x 47 cm. (7)
Mått ca 47 x 39 cm. (3).

Gulnade, fläckar.
Ej inramade.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 672